Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4® gydymo metodika
Vietoje išimamų protezų – visi vieno žandikaulio dantys tik ant keturių implantų

Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Ilgieji skruostikauliniai Brånemark System® Zygoma implantai
Greitas dantų atkūrimas be kaulo priauginimo procedūros

2013 m. kovo 25 d. 

2013 m. kovo 22 d. Palangoje buvo iškilmingai atidarytas Nobel Biocare Studijų Klubas bei įvyko pirmoji pavasarinė 2-jų dienų Klubo sesija. Numatoma, kad nuo šiol Studijų Klubo sesijos vyks reguliariai du kartus per metus – pavasarį ir rudenį. Klubo veikloje dalyvauti, diskutuoti aktualiais dantų atkūrimo klausimais, pasisakyti bus kviečiami geriausi Lietuvos odontologai, kurie savo darbe naudoja kompanijos kuriamus produktus ir sprendimus.

„Savo patirtimi, aktualijomis, problemomis ir jų sprendimais pasidalinti bus kviečiami visi sesijos dalyviai. Taip pat kviesime svečius pristatyti pranešimus šiai dienai aktualiomis temomis, – planais dalinosi Nobel Biocare atstovė Lina Sidaravičienė. – Tikimės, jog Studijų klubas taps mūsų gydytojams labai naudingu, „praktikos mainų“ diskusinio pobūdžio renginiu, kuriame jie gaus naujausias teorines ir praktines žinias apie pažangiausius dantų implantavimo sprendimus ir gydymo galimybes“.

Kovo 22-23 dienomis vykusiai pavasarinei Klubo sesijai vadovavo „Dantų priežiūros centro“ vadovas gydytojas Simonas Bankauskas. Pranešimą apie unikalią, bedančiams skirtą All-on-4® gydymo metodiką ir jos komunikavimo pacientams ypatumus skaitė svečias iš Londono, Nobel Biocare vadovas Didžiajai Britanijai ir Airijai David Thoni. Savo mintimis, idėjomis ir patirtimi dalinosi su Nobel Biocare implantais dirbantys gydytojai.

Gyd. Marius Bučinskas skaitė paskaitą „Dviejų rentgenologinių tyrimų palyginimas“, gyd. Paulius Petravičius papasakojo apie NobelClinician® galimybes planuojant All-on-4® atvejus, gyd. Simonas Bankauskas parengė pranešimą „Pilna burnos rekonstrukcija All-on-4®. Momentinis implantavimas ir momentinis protezavimas“, gyd. Donatas Jurgaitis papasakojo apie viršutinio žandikaulio rekonstrukciją naudojant ilguosius Brånemark System Zygoma implantus esant didelei kaulo atrofijai, gyd. Valda Valantiejienė skaitė pranešimą „All-on-4® koncepcija, pagrindiniai prisukamų protezų ant implantų gamybos principai. Zygomatinių implantų protezavimo aspektai“, gyd. Jevgenij Travkin pristatė savo mintis apie All-on-4® bei konkretų šios gydymo metodikos pritaikymo atvejį. Sesiją improvizacijomis All-on-4® tema užbaigė gyd. Bronius Sidaravičius.

„Norime, kad šis Klubas taptų ne tik naujausių, pažangiausių žinių šaltiniu bet ir glaudžiau suburtų mūsų geriausius gydytojus bendram tikslui – mūsų pacientų gerovei ir sveikatai. Nes tik darniai dirbanti ir nuolat patirtimi besidalinanti komanda gali pasiekti aukščiausių rezultatų,“ – sakė L. Sidaravičienė. – Nuoširdžiai tikimės, kad tokia pat pasisekusi bus ir rudens sesija, o joje dalyvaus dar gausesnis mūsų gydytojų būrys“.

Pasibaigus Nobel Biocare pavasarinės sesijos darbinei daliai, įvyko iškilminga Klubo atidarymo vakarienė. Kitą dieną visus sesijos dalyvius su šeimomis organizatoriai pakvietė smagiai praleisti laiką Vanagupės SPA centre ir pasimėgauti išskirtiniais Lietuvos pajūrio pietumis.