Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4® gydymo metodika
Vietoje išimamų protezų – visi vieno žandikaulio dantys tik ant keturių implantų

Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Ilgieji skruostikauliniai Brånemark System® Zygoma implantai
Greitas dantų atkūrimas be kaulo priauginimo procedūros

2013 m. gegužės 27 d.

Gegužės 24-26 dienomis Londone vyko išskirtinis Nobel Biocare renginys, kuriame dalyvavo kelios dešimtys geriausių Europos gydytojų, savo darbe dantų atkūrimui naudojančių kompanijos sukurtus implantus bei taikančių pažangias Nobel Biocare metodikas. Į renginį buvo pakviesti ir keturi gydytojai iš Lietuvos.

Renginio dalyviai susitiko su žinomu JAV gydytoju Ken Parrish, kuris turi didelę ir sėkmingą patirtį gydant visus ar daugumą dantų praradusius žmones bei taikant jiems pažangią All-on-4® gydymo metodiką. Gydytojas yra įkūręs platų odontologijos klinikų tinklą ne tik JAV, bet ir Didžiojoje Britanijoje. „Daugelis vyresnio amžiaus žmonių jaučiasi įkalinti savo išimamų protezų ir negali pilnavertiškai gyventi. Bet mes galime jiems padėti. – susitikime su gydytojais tvirtino Ken Parrish, dalindamasis savo patirtimi, kaip All-on-4® gydymo metodika gali pakeisti bedančių žmonių gyvenimo kokybę. – Mūsų pacientai jau po vieno vizito gali džiaugtis naujais fiksuotais gražiais dantimis, valgyti įprastą maistą, šypsotis ir, kas svarbiausia, vėl pasitikėti savimi.“.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 20 gydytojų iš visos Europos: Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Vokietijos, Belgijos, Olandijos ir Austrijos. Patirties sėmėsi ir keturi Lietuvos gydytojai. Londone viešėjo gyd. Simonas Bankauskas, gyd. Bronius Sidaravičius, gyd. Jolanta Leščiuvienė ir gyd. D. Jurgaitis. „Londone praleistas laikas buvo labai naudingas, grįžome pasisėmę naujų idėjų ir sužinoję ne vieną naują sėkmingo dantų gydymo receptą. Be to, šauniai pailsėjome – Nobel Biocare kvietimu mėgavomės SPA procedūromis, žaidėme tenisą bei golfą,“ – savo įspūdžiais po puikaus savaitgalio dalinosi lietuviai.