Gyd. od. Jevgenij Travkin 

Kliniką rasite adresu:

M. K. Čiurlionio g. 84B, 03170, Vilnius

Tel. (8-684) 40349

 
 

Apie odontologijos kliniką „Privati praktika“ 

Sveiki, 

gal būtent pastarasis prisistatymas ir bus tas pirmas žingsnis, kuris padės Jums atrasti mūsų odontologijos kliniką „Privati praktika“, įsikūrusią M. K. Čiurlionio gatvėje, Vilniuje.

Požiuris, kultūra, individualumas yra vienos svarbiausių mūsų puoselėjamų vertybių. Be abejo, inovacijos, skaitmeninės technologijos stipriai pakeitė odontologijos darbo principus, tačiau viską valdo žmonių rankos...

Odontologijos klinikoje „Privati Praktika“ mes teikiame endodontijos, ortodontijos ir implantavimo paslaugas.

Nobel Biocare implantus sėkmingai naudojame pacientų gydymui daugiau nei aštuonerius metus. Sukaupta patirtimi mielai dalinamės ne tik su pacientais, bet ir su kolegomis.  Siekiame, kad tai, ką mes darome, suprastumėte ir Jūs - kiekvieno etapo svarbą nuo gydymo pradžios iki pabaigos: kodėl pasirinktas šis variantas, kokios alternatyvos ar optimaliausi sprendimo būdai. Bendromis jėgomis mes randame palankiausią sprendimą.

Implantuojantis gydytojas Jevgenij Travkin sukaupė itin didelę patirtį atlikdamas „Immediate“ (vienmomentinį) implantavimą bei bedančio žandikaulio reabilitaciją pagal All-on-4® (visi ant keturių) gydymo metodiką. Ypatingas dėmesys yra skiriamas estetikai, ypač implantuojant priekinių dantų zonoje.

Susipažinkime.

Registruokitės vizitui pas gydytoją internetu: