Nesiryžtate pirmajam vizitui pas gydytoją? Gaukite atsakymą tiesiog internetu.

Apie dantų atkūrimą implantais ir skirtingas Nobel Biocare gydymo metodikas konsultuoja odontologijos klinikos „CLINIC | DPC“ vadovas, gydytojas odontologas Simonas Bankauskas.

 

Klauskite:

 • Klausimas:

  Laba diena, norėčiau sužinoti, ar yra galimybė uždėti laikinus dantis, kol ruošiami nuolatiniai. Kaip suprantu, pašalinus danties šaknis, reikalingas laikas dantenų sugijimui. Tai labai nepatogu, nes esant tokios būklės nenoriu rodytis viešumoje. Ačiū.

  • Atsako gydytojas:

   Su Nobel Biocare implantais dirbančiose klinikose naudojamos unikalios implantavimo metodikos, kurių dėka Jums nereikės nė dienos būti be dantų. Rezultatas matomas jau po vieno vizito. Įsriegus Nobel Biocare implantus ant jų paprastai iš karto tvirtinami laikini dantukai, kurie atrodo bei funkcionuoja kaip tikri. Mūsų klinikose naudojamos ypatingos implantavimo metodikos, kai po procedūros pacientui neskauda, netinsta, taigi iškart po procedūros galėsite gyventi įprastu savo gyvenimo ritmu. Po 2-4 mėnesių laikini dantukai pakeičiamas nuolatiniais. Dar noriu pridurti, kad atliekame unikalų momentinį implantavimą – kai pašalinus beviltiškai sugedusį dantį iš karto įsriegiamas implantas, t.y. nereikia laukti kol sugis dantenos. Taigi jums negresia joks fizinis ar emocinis diskomfortas, kurį tektų patirti gyvenant be dantuko matomoje vietoje.

 • Klausimas:

  Laba diena, norėčiau pasikonsultuoti ir sužinoti Jūsų nuomonę apie savo problemą. Pastarosuoju metu, suaktyvėjus paradontozei, gydytojas rekomendavo pašalinti likusius tris dantis kairėje pusėje. Beveik tokia pat situacija ir dešinėje burnos pusėje. Greitu metu visai nebeturėsiu dantų. Priekyje, ant kandamųjų dantų, yra sudėti du tiltai. Internete domėjausi apie tiltus ant implantų ir All-on-4® gydymo metodiką. Pašalinus turimus dantis manųjų bus likę tik keturi – tie, ant kurių laikosi tiltai. Noriu paklausti, kiek tokiu atveju kainuotų sudėti keturis tiltus ant implantų? Ar visgi All-on-4® butų geriau? Kiek laiko užtruktų šios procedūros? Dėkoju už informaciją.

  • Atsako gydytojas:

   Jums tinkamiausią išeitį galėčiau parekomenduoti tik detaliai Jus apžiūrėjęs. Preliminariai galiu pasakyti, kad galimi du variantai: Jums reikėtų 4 implantų, jei abi kramtomos pusės nebefunkcionuoja ir paliekami kandamieji dantys; kitas variantas – All-on-4® gydymo metodika, jei kandamuosius dantis pašalinsime ir visus vieno žandikaulio dantis sudėsime ant 4 implantų. Taigi abiem atvejais būtų dedami 4 implantai ir gydymo kaina būtų panaši. Kuris iš variantų Jums geresnis galėčiau pasakyti tik konsultacijos metu. Abiem atvejais laikinus dantukus (kurie funkcionuoja ir atrodo beveik kaip savi) ant implantų Jūs turėtumėte jau po vieno vizito. Naudojame unikalias metodikas, kurių dėka pacientui neskauda, netinsta. Taigi iš karto po procedūros galėsite valgyti ir gyventi savo įprastą gyvenimą. Po 4-6 mėnesių laikini dantukai bus pakeisti nuolatiniais.

 • Klausimas:

  Laba diena, turiu didelę problemą su dantimis. Man 65 metai, bet vis dar dirbu su žmonėmis, todėl negaliu likti be dantų. Šiuo metu yra sudėti tiltukai, bet po jais jau skauda ir kiekvieną dieną nerimauju, kad jie gali iškristi ar išlūžti. 
Kada būtų galima susitarti del konsultacijos? Gyvenu Panevėžyje, todėl svarbu laiką suderinti su darbu ir Jumis. Prieš kiek laiko reikėtų kreiptis?

  • Atsako gydytojas:

   Telefonu būtų daug lengviau suderinti Jums priimtiną datą ir laiką.

 • Klausimas:

  Laba diena,
 domina protezavimas ant implantų. 
Ar protezuojate ant „Megagen“ implantų? Reikėtų neišimamo protezo apatiniam žandikauliui. 
Implantai yra įsriegti. 
Dėkoju.


  • Atsako gydytojas:

   Ant „Megagen“ implantų neprotezuojame. Rekomenduoju kreiptis į Jus implantavusį gydytoją, kuris nukreiptų protezavimui.