Kliniką rasite adresu:

Olimpiečių g. 1A-9, 09235, Vilnius

Tel. (8-5) 272 2211

 
 

Gyd. od. Marius Bučinskas 

 
 
 

Apie odontologijos kliniką „Dantų harmonija“

2007 m. odontologo – ortopedo Mariaus Bučinsko ir ortodontės Eugenijos Bučinskienės įkurta klinika „Dantų harmonija“ yra labai patogioje vietoje – pačiame Vilniaus centre. Atsižvelgdami į greitą šiuolaikinį gyvenimo ritmą ir taupydami pacientų laiką, klinikos darbuotojai stengiasi gydymo trukmę ir vizitų skaičių sumažinti iki minimumo.

Patogiai, pagal šiuolaikinius reikalavimus įrengtos klinikos patalpos sukuria puikią darbo aplinką gydytojams ir jaukią atmosferą pacientams. Minimalistinis, tvarkingas interjeras, šiltos ir jaukios spalvos bei erdvus laukiamasis padeda pacientui pasijusti lyg namie.

Klinikoje „Dantų harmonija“ pacientai gali pamatyti realius karieso, šaknų židinių, skirtingų dantų vainikėlių ar implantų vaizdus, savo rankomis paliesti ir apžiūrėti įvairius breketų, dantų implantų, protezų pavyzdžius. Išskirtinis dėmesys skiriamas diagnostikai, asmeninio gydymo plano sukūrimui ir vaizdinei medžiagai, padedančiai konsultacijų metu paaiškinti paciento burnos sveikatos būklę ir būsimą gydymo eigą.

Kiekvieno gydytojo specializacija yra skirtinga, todėl, dirbdama drauge, „Dantų harmonijos“ komanda pasiekia geriausių rezultatų ir visas odontologines problemas gali išspręsti greičiau bei efektyviau, neversdama pacientų keliauti iš vienos gydymo įstaigos į kitą.

Klinikos pacientams suteikiama ir galimybė pasirinkti naujausius gydymo metodus. Čia naudojamos tokios technologijos kaip estetinis plombavimas, dantenų plastikos procedūros, belopis ar momentinis implantų įsodinimas, visus dantis padedanti atkurti All-on-4® implantų įsodinimo metodika bei dantų tiesinimas visų rūšių breketais, taip pat šiuo metu moderniausiais – vidiniais „Incognito“ breketais.

Kad specialistų darbas būtų efektyvus, „Dantų harmonijoje“ įdiegta moderni kompiuterinė komunikacijos sistema, pažangios diagnostikos priemonės, tokios kaip kompiuterinė tomografija, skaitmeninės dentalinės ir panoraminės rentgeno nuotraukos, cefalogramos, intraoralinė kamera bei „Cariescan“ aparatas, pagal danties audinių tankį rodantis jo pažeidimo intensyvumą, suteikia galimybę išsamiai ištirti ir paaiškinti pacientui burnos sveikatos būklę, parengti detalų ir tikslų asmeninį gydymo planą.

Registruokitės vizitui pas gydytoją internetu: