Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4® gydymo metodika
Vietoje išimamų protezų – visi vieno žandikaulio dantys tik ant keturių implantų

Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Ilgieji skruostikauliniai Brånemark System® Zygoma implantai
Greitas dantų atkūrimas be kaulo priauginimo procedūros

2014 m. kovo 8 d. 

2014 m. kovo 7 d. jau dvyliktą kartą rengiamuose „Metų klaipėdietės“ rinkimuose laimėjo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos Klaipėdos viltis vadovė Janina Tulabienė. Jai buvo įteiktas ir specialus renginio rėmėjų Nobel Biocare ir Klaipėdos odontologijos klinikos Vaidenta apdovanojimas Už šilčiausią šypseną.

Šiemet Metų klaipėdietės konkurso baigiamasis vakaras buvo išskirtinis – pasveikinti konkurso laimėtojos bei į finalą patekusių moterų atvyko renginį globojusi šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Iškilmių kulminacija tapo Metų klaipėdietės paskelbimo ceremonija. Laimėtojos regalijas J. Tulabienei įteikė Prezidentė. Pasveikinusi ją D. Grybauskaitė pažymėjo, kad Metų klaipėdietę išrinko ne valdžia, ne politikai, o miesto žmonės. Dėkodama už titulą, J. Tulabienė neslėpė, jog šis laimėjimas yra viso jos bei kolegų, dirbančių su neįgaliaisiais, įvertinimas.

Metų klaipėdietė J. Tulabienę laimėjo ir specialią nominaciją Už šilčiausią šypseną, kurią  įsteigė renginio rėmėja dantų implantų gamintoja Švedijos kompanija Nobel Biocare bei jos partnerė Klaipėdos odontologijos klinika Vaidenta. Nugalėtojai buvo įteiktas 1000 litų vertės dovanų kuponas odontologijos paslaugoms.

Teikdama apdovanojimą Vaidentos vadovė Jolanta Leščiuvienė sakė: Ne veltui sakoma, kad geri darbai ir šypsenos gali išgelbėti pasaulį. Ir tikrai, taip džiugu matyti aktyvias, energingas, šiltai, nuoširdžiai ir plačiai besišypsančias moteris. Norėtumėm palinkėti ir prisidėti prie to,  kad tokių moterų būtų kuo daugiau..

Garbingas Metų klaipėdietės titulas tradiciškai suteikiamas už kilnius darbus miesto labui bei jo žmonėms. Rinkimai skatina visuomenę atkreipti dėmesį į miesto moteris kaip pilietes bei visuomenininkes. Konkurso laimėtoja paskelbiama ir pagerbiama šventiniame vakare Tarptautinės moters dienos išvakarėse.