Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4® gydymo metodika
Vietoje išimamų protezų – visi vieno žandikaulio dantys tik ant keturių implantų

Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Ilgieji skruostikauliniai Brånemark System® Zygoma implantai
Greitas dantų atkūrimas be kaulo priauginimo procedūros

2014 m. gegužės 1 d. 

Kaip ir kiekvienais metais, kompanija Nobel Biocare tapo pagrindiniais, jau 21-ąjį kartą vykstančios kasmetinės Lietuvos sveikatos mokslų universiteto odontologijos fakulteto penktakursių studentų  „Šypsenos šventė“ rėmėjais.

Tai didžiausias kasmetinis studentų odontologų renginys, pasižymintis humoro jausmu bei teatralizuotais kultūriniais pasirodymais. Šią šventę galima drąsiai vadinti didžiausiu ir džiaugsmingiausiu odontologų bendruomenės susibūrimu.

Renginyje dalyvavo daug garbingų asmenų: dėstytojai, svečiai iš Lietuvos bei užsienio universitetų, gydytojai odontologai, rėmėjai bei daugelis kitų svarbių asmenų. Visiems buvo puiki proga pabendrauti bei stebėti studentų pasirodymus ir apdovanojimus.

Renginio metu buvo teikiami įvairūs apdovanojimai bei nominacijos patiems geriausiems ir aktyviausiems studentams. Nobel Biocare visada remia mokslo naujoves ir pažangą, tad ir šį kartą apdovanojo pačius pažangiausius studentus. Šiems studentams kompanija įteikė specialius Nobel Biocare prizus: 5 pažangiausiems studentams buvo įteikta registracija į All-on-4® gydymo metodikos operacijos kursus ir gIDE – nuotolinio mokymosi lyderio pasaulyje pusės metų narystė.