Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4® gydymo metodika
Vietoje išimamų protezų – visi vieno žandikaulio dantys tik ant keturių implantų

Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Ilgieji skruostikauliniai Brånemark System® Zygoma implantai
Greitas dantų atkūrimas be kaulo priauginimo procedūros

2012 lapkričio 26 d.

Nobel Biocare implantai ir toliau laimi prestižinius pasaulio apdovanojimus bei išlieka pačiais sėkmingiausiais dantų implantų rinkos produktais per visą implantų gyvavimo istoriją. Tai patvirtina šiais metais kompanijos laimėti dar keli nauji nepriklausomų vertintojų apdovanojimai. Vienas jų – Nobel Biocare sukurtiems NobelActive 3.0 implantams suteiktas „Geriausio 2012 metų produkto“ vardas.

Geriausio 2012 metų produkto apdovanojimą NobelActive 3.0 implantams skyrė JAV leidžiamas prestižinis Dental Product Shopper leidinys, reguliariai renkantis geriausius odontologijos rinkos produktus, remiantis nuodugniais tyrimais ir klinikine gydymo praktika patvirtintais duomenimis.

Ypač mažo 3 mm diametro implantai NobelActive 3.0 yra skirti implantavimui labai ribotoje erdvėje. Pavyzdžiui, kai pacientas yra netekęs vieno iš priekinių dantų ir, laikui bėgant, aplink esantys nuosavi dantys yra pasislinkę tiek, kad įprasto diametro implantą įsriegti per maža vietos. Šie implantai taip pat tinka turintiems ypač smulkius dantis.

Dental Product Shopper prašymu implantuojantys gydytojai turėjo įvertinti NobelActive 3.0 implantus remiantis tokiais kriterijais, kaip darbo su jais patogumas, galimybė dirbti ribotoje erdvėje, stabilumas ir kt. NobelActive 3.0 implantai surinko 4.7 balus iš 5 galimų ir tapo Geriausio 2012 metų produkto laimėtojais. Beveik visi vertintojai pasakė, jog jie tikrai rekomenduotų šiuos implantus savo kolegoms.