Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4® gydymo metodika
Vietoje išimamų protezų – visi vieno žandikaulio dantys tik ant keturių implantų

Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Ilgieji skruostikauliniai Brånemark System® Zygoma implantai
Greitas dantų atkūrimas be kaulo priauginimo procedūros

2013 m. gegužės 1 d.

Nobel Biocare tradiciškai parėmė svarbiausią LSMU odontologijos studentų metų renginį „Šypsenos šventę“, kuri vyko balandžio 30 dieną Kauno Žalgirio arenoje.

Labai vertiname perspektyvų, iniciatyvų, mokslo aukštumų siekiantį jaunimą, todėl jau kelintus metus finansiškai remiame šį renginį, kad jis būtų dar šaunesnis ir įspūdingesnis. Savo veikloje mūsų kompanija vadovaujasi šūkiu Learning for Life“, o tai reiškia, jog vieni pagrindinių mūsų prioritetų yra nuolatinis tobulėjimas, mokslas ir mokymai, – pabrėžė pagrindinės renginio rėmėjos Nobel Biocare atstovė Lina Sidaravičienė.

Jubiliejinei, jau dvidešimtus metus organizuojamai šventei buvo skirta speciali tema – „Šypsenos po kauke“. Šventėje dalyvavo per 500 svečių – odontologijos studentai, dėstytojai, svarbūs odontologijos pasaulio atstovai. Dauguma jų, atsižvelgdami į šventinio renginio tematiką, pasipuošė originaliomis  kaukėmis. Įspūdingą renginį vedė aktorių trupė „Kaukių akademija“. Ypatingu vakaro akcentu tapo aukcionas, kuriam savo svarbius daiktus paaukojo LSMU Odontologijos fakulteto dėstytojai.

Penkis geriausius odontologijos studentus Nobel Biocare apdovanojo galimybe dalyvauti kompanijos lektoriaus, 13 metų implantavimo patirtį turinčio ir pažangiausius implantavimo metodus savo darbe taikančio gydytojo Broniaus Sidaravičiaus kursuose. Apdovanojimus gavę studentai galės gyvai“ stebėti implantavimo procedūrą bei gaus naujausias žinias ir praktinius  patarimus apie dantų atkūrimą pasaulio implantologijos lyderės Nobel Biocare implantais.