Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4® gydymo metodika
Vietoje išimamų protezų – visi vieno žandikaulio dantys tik ant keturių implantų

Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Ilgieji skruostikauliniai Brånemark System® Zygoma implantai
Greitas dantų atkūrimas be kaulo priauginimo procedūros

2013 balandžio 22 d.

Balandžio 19-21 dienomis Nobel Biocare tradiciškai dalyvavo Kauno „Žalgirio“ arenoje jau penktą kartą organizuojamoje medicinos ir sveikatingumo parodoje „Sveikatos dienos 2013“.

Kompanijos stende apsilankiusius žmones konsultavo su Nobel Biocare implantais dirbantys Lietuvos gydytojai. Lankytojams buvo pristatytos pažangios vieno, kelių ar visų dantų atkūrimo metodikos. Šių metodikų taikymo galimybes bei privalumus išsamiai iliustravo stende dalinami lankstinukai ir rodoma filmuota medžiaga. Nobel Biocare konsultantai, naudodami burnos ertmės ir žandikaulio modelius, vaizdžiai demonstravo dantų atkūrimo dantų implantais procedūrą. Lankytojams buvo itin patogu ir naudinga sužinoti aktualiausias dantų implantavimo naujienas iš pirmų lūpų bei įvertinti pristatomų paslaugų privalumus.

Kartu su Nobel Biocare parodoje sveikatingumo, gydymo ir reabilitacijos bei natūralios medicinos naujoves pristatė apie 110 įmonių. Organizatorių duomenimis per tris dienas paroda sulaukė apie 40 tūkst. lankytojų.