Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4® gydymo metodika

Vietoje išimamų protezų – visi vieno žandikaulio dantys tik ant keturių implantų

Unikali All-on-4® (išvertus iš anglų k. – „visi ant keturių“) gydymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo tradiciškai siūlomi silpnai besilaikantys, burnoje slankiojantys ir neretai gomurį žeidžiantys išimami dantų protezai. Jie neleidžia tinkamai sukramtyti maisto – dėl to dažnai sutrinka virškinimas.

Remiantis All-on-4®, pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui vietoje tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų naudojami tik keturi. Tai iš esmės keičia viso gydymo eigą, laiką ir kaštus. Ši gydymo metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Chirurginė intervencija minimali, todėl pacientui neskauda, netinsta, nekraujuoja dantenos ir nereikia vartoti antibiotikų. Vieno vizito pas gydytoją metu įsriegiami implantai ir ant jų tvirtinami nauji, patogūs, pilnai kramtymo funkciją atstatantys laikini arba nuolatiniai dantys. Dėl gydymo paprastumo praktiškai neegzistuoja nei amžiaus, nei bendros paciento sveikatos būklės apribojimų.

Dantų atkūrimą naudojant All-on-4® gydymo metodiką galima derinti su momentiniu implantavimu, kai implantai įsriegiami iš karto pašalinus sugedusius dantis. Tai labai patogu, kai burnoje yra belikę vos keli nebepatikimi nuosavi dantys.

Plačiau apie All-on-4® gydymo metodiką sužinokite iš video filmuko: