Prarastų dantų atkūrimas dantų implantais sparčiai keičia išimamus dantų protezus

„Kauno diena", priedas „Miestas" 

Išimami dantų protezai – nemalonius prisiminimus kelianti praeitis. Šiandien pacientai prioritetą teikia dantų implantams. Nenuostabu, nes dantų implantais atkurti dantys yra patogūs, estetiški ir funkcionalūs - visai kaip natūralūs dantys. Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikoje „Neodenta" taikomi unikalūs dantų implantavimo metodai leidžia pacientams susigrąžinti ne tik prarastus dantis, bet ir šypseną bei pamiršti apie išimamus dantų protezus.

Geros emocijos neatsiejamos nuo fizinės gerovės

Dantų praradimas, nesvarbu, ar tai būtų vienas dantis, keletas ar visi, neigiamai veikia ne tik žmogaus fiziologiją, bet ir emocijas. Žmonės, praradę dantis, jaučiasi prislėgti, vengia bendrauti, slepia šypseną bei privalo rinktis maistą ne pagal savo norus, o pagal galimybes. Netekus dantų, po kurio laiko pasikeičia ir žmogaus išvaizda, pakinta žandikaulis, atsiranda nenatūraliai atrodančios, sendinančios raukšlės. Po tokių pokyčių dauguma žmonių pradeda gyventi nevisavertį gyvenimą, patiria nuolatinį diskomfortą, netenka vilties turėti tvirtus, patikimus dantis ir plačią šypseną, tačiau visų šių nemalonių pojūčių, kuriuos lemia prarasti dantys, galima išvengti.

Dantų implantacija - moderni ir pažangi sritis

Dantų implantacija - vienas efektyviausių ir patikimiausių prarastų dantų atkūrimo būdų. Dantų implantais yra atkuriamos įprastinės prarastų dantų funkcijos ir estetinė jų išvaizda. Daugumos odontologų nuomone, dantų implantai - vienas didžiausių šiuolaikinės odontologijos laimėjimų ir tam yra keletas svarių priežasčių.

Momentinė dantų implantacija

Momentinė dantų implantacija leidžia maksimaliai greitai atkurti prarastus dantis. Ji susideda iš trijų pagrindinių žingsnių: danties šalinimo, implantavimo ir laikino danties pritvirtinimo. Momentinė implantacija taikoma, kai žmogus praranda vieną arba kelis dantis. Tuomet į buvusio danties šaknies vietą iš karto yra įsriegiamas implantas ir tvirtinamas laikinas dantis, kuris estetiškai atrodo bei puikiai funkcionuoja. Praėjus 2-4 mėnesiams, laikinas dantis keičiamas nuolatiniu - niekuo nesiskiriančiu nuo natūralaus danties. Pati implantavimo procedūra trunka apie 10-15 minučių, o bendra gydymo trukmė priklauso nuo individualaus paciento atvejo. Gydymo metu chirurginė intervencija yra minimali bei tausojanti audinius. Odontologijos klinikos „Neodenta" gydytojas odontologas Tomas Jašinskas pastebi: „ Ši implantavimo metodika ypač tinkama tiems, kurie neteko vieno ar kelių dantų matomoje burnos vietoje. Pacientai nepatiria diskomforto, nes jau iškart po dantų implantacijos yra pritvirtinami laikini dantys."

Visų dantų atkūrimas vos ant keturių dantų implantų

Naudojant šią dantų atkūrimo metodiką, visi vieno žandikaulio dantys gali būti atkuriami įsriegus keturis dantų implantus. Ant įsriegtų dantų implantų dar tos pačios procedūros metu yra tvirtinami laikini dantys, kurie po 4-6 mėnesių pakeičiami nuolatiniais. Tiek laikini, tiek nuolatiniai dantys gaminami čia pat „Neodentos" odontologojos klinikoje esančioje dantų technikų laboratorijoje. Klinikos „Neodenta" gydytojas odontologas Justinas Bardijevskis teigia: „Pacientus džiugina akivaizdūs pokyčiai, o mane – galimybė prisidėti sugrąžinant visavertį gyvenimą. Svarbiausia, kad pacientai iškart po implantacijos gali šypsotis ir valgyti."

Išeitis sunykusį žandikaulį turintiems pacientams

Dantų atkūrimas ilgaisiais skruostikauliniais dantų implantais – galimybė atkurti prarastus dantis sunykusį viršutinį žandikaulį turintiems pacientams. Anksčiau, siekiant atkurti sunykusį žandikaulį, pacientams buvo rekomenduojama kaulo priauginimo procedūra, kuri yra sudėtinga ir ilgai trunkanti. Šio gydymo metodo alternatyva yra ilgieji skruostikauliniai dantų implantai. Jie yra sriegiami ne į žandikaulį, o į skruostikaulį, todėl išvengiama sudėtingos kaulo priauginimo procedūros, o gydymo procesas sutrumpėja kone perpus. Atliekant implantaciją, yra taikoma intraveninė narkozė, todėl pacientai nejaučia skausmo, nepatiria jokių neigiamų emocijų ir jau tą pačią dieną gali džiaugtis naujais laikinais dantimis. Odontologijos klinika „Neodenta" yra viena iš nedaugelio klinikų Lietuvoje, kuri taiko šį pažangų dantų atkūrimo būdą.

Tai, kas geriausia pacientui

Odontologijos klinikos „Neodenta" specialistams svarbu įsiklausyti į pacientų problemas, suprasti jų poreikius ir savo darbą atlikti maksimaliai gerai. Tam, kad abipusėmis pastangomis būtų pasiekti geriausi rezultatai ir pacientui parinktas tinkamiausias gydymas, svarbu nuoširdus bendravimas bei išsami informacija apie suteikiamas visas gydymo alternatyvas, todėl gydytojai odontologai J.Bardijevskis ir T.Jašinskas lapkričio 23 d. kviečia visus į pacientams skirtą nemokamą seminarą, kurio metu bus aptariamos modernios dantų implantavimo galimybės. Seminaro metu kiekvienas turės progą tiesiogiai pabendrauti su gydytojais, jų pacientais bei užduoti rūpimus klausimus.