Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4® gydymo metodika
Vietoje išimamų protezų – visi vieno žandikaulio dantys tik ant keturių implantų

Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės
Ilgieji skruostikauliniai Brånemark System® Zygoma implantai
Greitas dantų atkūrimas be kaulo priauginimo procedūros

2014 m. kovo 16 d. 

2014 m. kovo 15 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje vykusiame iškilmingame renginyje buvo išrinkta „Metų kaunietė“, kuria tapo menininkė Jolanta Šmidtienė. Renginio rėmėjos Nobel Biocare ir Dantų priežiūros centro įsteigtą specialią nominaciją Už šilčiausią šypseną“ laimėjo Kauno klinikų kardiologė profesorė Jolantą Vaškelytė.

Į iškilmes atvyko renginio globėja prezidentė Dalia Grybauskaitė. Sveikindama Metų kaunietės“ laimėtoją menininkę Jolantą Šmidtienę, kurios sukurtos miesto kalėdinės eglės jau kelintus metus džiugina ir miestiečius, ir miesto svečius, šalies vadovė sakė: „Noriu pasidžiaugti, kad yra tiek daug šaunių moterų. Tokios šventės ir pagerbia moteris, ir pakelia nuotaiką. Svarbiausia, kad metų kaunietę renka patys miestiečiai. Svarbu, kad pastebimos šalia dirbančios, vaikus auginančios, kuriančios, besistengiančios moterys.“.

Dantų priežiūros centro vadovas Simonas Bankauskas pasveikino Nobel Biocare ir DPC įsteigtos specialios nominacijos Už šilčiausią šypseną“ laimėtoją Kauno klinikų kardiologę profesorę Jolantą Vaškelytę ir įteikė jai 1000 litų kuponą odontologijos paslaugoms. Teikdamas apdovanojimą, DPC vadovas sakė: Kaune netrūksta gražių, geros širdies, darbščių ir talentingų moterų. Visos jos – didžiulis Kauno lobis. Norėtumėm palinkėti ir prisidėti, kad jų visų veidus kuo dažniau puoštų šypsenos.“.

Metų kaunietė šiemet, kaip ir pernai, buvo renkama iš didžiulio būrio veiklių, atsidavusių, talentingų moterų, kurias konkursui pasiūlė dienraščio Kauno diena ir portalo kaunodiena.lt skaitytojai.