Nobel Biocare Holding AG – dantų implantavimo pradininkė, pasaulio implantavimo ir estetinės odontologijos rinkos lyderė. Kompanijos patirtis implantavimo srityje siekia beveik 60 metų. Jos pagamintais implantais šiandien džiaugiasi ir juos sėkmingai nešioja milijonai žmonių visame pasaulyje.

Nobel Biocare – daugiausiai pasaulyje lėšų į naujausius ir pažangiausius mokslinius tyrimus dantų atkūrimo srityje investuojanti kompanija, o tai reiškia, jog šiuos implantus savo darbe naudojantiems odontologams ir jų pacientams siūloma tik tai, kas šiandien pasaulinėje implantavimo rinkoje yra geriausia. Kompanijos vardas tarnauja kaip garantas, kad implantas pritaps burnoje kaip nuosavas dantis – net 99 proc*. procedūrų, atliktų naudojant šiuos implantus, yra sėkmingos. Nobel Biocare savo implantams suteikia viso gyvenimo garantiją.

 

Šiuo metu pasaulyje parduodama apie 300 skirtingų implantų rūšių. Jie skiriasi savo kokybe, patikimumu, ilgaamžiškumu, įvairaus gydymo laiko reikalaujančiomis procedūromis bei implantavimo metodikomis. Dantų implantavimo eiga ir sėkmė visų pirma priklauso nuo to, kokie implantai naudojami, ir kokias gydymo galimybes jie teikia. Nobel Biocare implantai suteikia galimybę vieno, kelių ar visų dantų atkūrimui naudoti unikalias metodikas, kurios yra maksimaliai pritaikytos pacientų fiziniam ir psichologiniam komfortui. Kompanijos produktai ir technologijos garantuoja natūraliam prilygstantį estetinį vaizdą, kuriam pasiekti užtenka minimalaus vizitų pas odontologą skaičiaus. Paprastai iš karto po implantavimo procedūros pritvirtinami laikini dantys, kurie vėliau pakeičiami nuolatiniais, o tai reiškia, kad pacientui nereikia nė dienos praleisti be danties. Nauji, nuo nuosavų nesiskiriantys nuolatiniai keraminiai dantys paprastai tarnauja iki gyvenimo pabaigos. 

Centrinė kompanijos būstinė įsikūrusi Ciuriche, Šveicarijoje.  Nobel Biocare  priklauso 35 proc. pasaulyje parduodamų dantų implantų rinkos. Kompanija turi šešis gamybos centrus Švedijoje, Japonijoje, Kanadoje ir JAV bei 35 pardavimų padalinius visame pasaulyje. Bendrovė turi daugiau nei 2500 darbuotojų visame pasaulyje.

Šiandien Nobel Biocare implantai parduodami daugiau nei 0 pasaulio šalių. Lietuvoje su šiais dantų implantais dirba ir unikalias dantų implantavimo metodikas taiko daugelis odontologijos klinikų.

Daugiau informacijos apie Nobel Biocare Holding AG veiklą, produktus ir siūlomas gydymo metodikas: www.nobelbiocare.com