Vainikėlis ant implanto praradus vieną dantį

Dažnai trūkstamas krūminis dantis nekelia jums susirūpinimo, nes jo nesimato. Tačiau būtent krūminiams dantims tenka pagrindinis kramtymo krūvis, nuo jų priklauso sukandimo aukštis, apatinio žandikaulio sąnario būklė, gretimų dantų padėtis. O ką jau kalbėti apie fizinį ir psichologinį diskomfortą, kurį jaučiate turėdami beviltiškai sugedusį arba iš viso prarastą priekinį dantį.

Ant implanto tvirtinamas keraminis dantų vainikėlis – tai pats pažangiausias būdas greitai, estetiškai ir ilgam išspręsti nepataisomai sugedusio ar prarasto danties problemą. Naują dantį jūs galite turėti nešlifuojant ir neapkraunant šalia esančių dantų. Nobel Biocare implantai ir unikalūs implantavimo metodai užtikrina greitą ir neskausmingą gydymą bei efektyvius rezultatus, kurie dažniausiai pranoksta visus pacientų lūkesčius.

Taikant unikalias metodikas – momentinį implantavimą ir belopį implantavimą – sugedusiam ar prarastam dančiui atstatyti paprastai pakanka kelių vizitų pas gydytoją odontologą. Pirmojo gydymo etapo metu yra įsriegiamas implantas, per antrąjį – prie implanto pritvirtinams keraminis dantų vainikėlis.

Implantas paprastai įsriegiamas per 10-15 minučių. Dažniausiai iš karto pritvirtinamas gražus, patogus laikinas dantis. . Po tokios procedūros nesutrinka nei darbinė veikla, nei socialinis gyvenimas, nes pacientas nei dienos nebūna be dantų ir jam nereikia nešioti išimamo protezo. Toks gydymas padeda išvengti brangių, skausmingų, sudėtingų ir mažiau patikimų kaulo ir minkštųjų audinių augmentacijos procedūrų.

Praėjus maždaug 2-4 mėnesiams, antrojo gydymo etapo metu, ant implanto pritvirtinamas Nobel Biocare keraminis dantų vainikėlis, kuris atrodo ir funkcionuoja taip pat kaip ir tikrasis dantis. Prie implantų tvirtinami Nobel Biocare keraminiai dantų vainikėliai – preciziški moderniausias gamybos technologijas naudojančių CAD/CAM gamyklų produktai. Savo forma ir spalva jie yra puikiai priderinti prie jūsų tikrųjų dantų, todėl juos sunku atskirti. Keraminiai dantų vainikėliai pagaminti iš biologiškai suderinamų medžiagų, jos nesukelia alerginių reakcijų, nėra jautrios temperatūrai ir nedaro jokios įtakos skonio receptoriams.

Tiltas ant implantų praradus kelis dantis

Kai trūksta kelių dantų, laikui bėgant nyksta žandikaulis, deformuojasi sukandimas, sutrinka kramtymo funkcija, keičiasi veido forma. Dėl žemėjančio sukandimo užkrenta lūpos, nusileidžia lūpų kampučiai, sumažėja smakro aukštis, atsiranda matomos raukšlės apie lūpas ir ant kaklo. Žmonės pradeda atrodyti vyresni. Ant implantų tvirtinamas keraminis tiltas ne tik suteikia galimybę išsaugoti plačią šypseną, bet ir padeda išvengti burnos sveikatos ir išorės pasikeitimo problemų. Prarastų dantų atkūrimas naudojant implantus apsaugo gretimus dantis nuo pasislinkimo, o žandikaulio kaulą – nuo tirpimo. Dantų implantai padeda atkurti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant šalia esančių dantų. Kaip ir natūralios dantų šaknys, dantų implantai yra pagrindas tiltui, šiuo atveju – naujam keraminiam dantų tiltui ant implantų.

Taikant unikalias metodikas – momentinį implantavimą ir belopį implantavimą – naujiems dantims atkurti paprastai pakanka kelių paciento vizitų. Pirmojo gydymo etapo metu yra įsriegiamas vienas ar keli implantai, per antrąjį – prie jų pritvirtinamas keraminis tiltas.

Įprastai iš karto po implantavimo uždedamas laikinas tiltas. Po tokios procedūros nesutrinka darbinė veikla bei socialinis gyvenimas, nes pacientas nei dienos nebūna be dantų ir jam nereikia nešioti išimamo protezo. Toks gydymas padeda išvengti brangių, skausmingų ir sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

Praėjus maždaug 2-4 mėnesiams ant implantų pritvirtinamas keraminis dantų tiltas. Jis pagamintas iš biologiškai suderinamų medžiagų, kurios nesukelia alerginių reakcijų, nėra jautrios temperatūrai ir nedaro jokios įtakos skonio receptoriams. Keraminio tilto forma ir spalva yra puikiai priderintos prie jūsų natūralių dantų, todėl naujuosius dantis sunku atskirti nuo tikrųjų.

Nuolatiniai ir nuimami protezai bedančiams

Tiems, kurie prarado visus arba daugumą dantų ir kuriuos vargina silpnai besilaikantys, slankiojantys burnoje ir gomurį žeidžiantys tradiciniai pasenę nuimami dantų protezai, Nobel Biocare siūlo naujus dantis ant implantų arba, kitaip tariant, nuolatinius nenuimamus dantų protezus.

Nuolatiniai dantų protezai

Ilgas paruošiamasis gydymas, skausmingos chirurginės procedūros, ilgi ir sudėtingi gijimo periodai – jau praeityje. Daugeliu atvejų visą gydymą, pradedant pirmine apžiūra ir baigiant nuolatinio dantų protezo pritvirtinimu ant naujai įsriegtų implantų, galima atlikti vos per keletą apsilankymų pas odontologą.

Taikant naująjį metodą pasitelkiama moderniausia kompiuterinė programinė įranga DTX Studio™ Implant, kuri leidžia numatyti visą dantų atstatymo eigą didžiausiu tikslumu. Pirmojo vizito metu detaliai suplanuojama visa gydymo eiga – implantavimas ir protezavimas, užsakomi ir pagaminami nauji nuolatiniai dantys. Tolimesnio vizito metu įsriegiami implantai ir pritvirtinamas nenuimamas keraminių dantų protezas. Po procedūros vėl galima mėgautis pilnaverčiu gyvenimu.

Naudojant unikalią All-on-4® gydymo metodiką (išvertus iš anglų k. – „visi ant keturių“), pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui įprastai naudojami keturi implantai. Tai iš esmės keičia viso gydymo eigą, laiką ir kaštus. Ši metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

Dantų atkūrimą naudojant All-on-4® gydymo metodiką galima derinti su momentiniu implantavimu, kai implantai sriegiami iš karto pašalinus sugedusį dantį. Tai labai patogu, kai burnoje yra belikę keli nebepatikimi savi dantys.

Nuimami dantų protezai

Nuimami dantų protezai yra atskira ant dantų implantų tvirtinamų protezų rūšis. Juos galima išimti ir išvalyti taip pat, kaip ir jūsų dabartinius nuimamus protezus. Tačiau skirtingai nei dabartiniai nuimami protezai, kurie prastai laikosi, silpnai atkuria kramtymo funkciją, stipriai apkrauna likusius dantis, uždengia gomurį, Nobel Biocare siūlomi protezai tvirtinami ant dviejų implantų. Ant dantų implantų pritvirtinti protezai atrodys ir funkcionuos daug tvirčiau ir patikimiau, nei jūsų senieji protezai.